Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy szedjem ki a szemöldököme...

Hogy szedjem ki a szemöldökömet úgy hogy ne legyen utána pattanásos? (ott középen akarom kiszedni hogy ne nőjön össze) 14/F

Figyelt kérdés

2015. aug. 4. 20:37
 1/9 anonim válasza:
Szemoldok csipesz...annyira nem faj es nem lesz utana pattanasok
2015. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
*pattanasos
2015. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Forróvizes fürdő után szedd ki, akkor puhább a bőröd a gőztől, és mindenképpen úgy szedd ki, hogy egy ideig (1nap vagy néhány óra)

piros lesz a helye.

Próbáld úgy kiszedni a szőrszálat, hogy egészben jöjjön ki tövestül, mert ha egy kis rész bentmarad, begyulladhat, és pattanásos lesz.

Ha most szeded először, akkor ezután gyakran kell majd szedned, mert a szemöldök nagyon gyorsan nő sajnos.


Remélem segítettem picit😊

2015. aug. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha szemöldök borotvat hasznalsz,1 idő után kifog hullani a szőröd és nem is nő vissza többé,és az előnye,hogy nem lesz pattanásos soha.
2015. aug. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én nem számitottam erre,de ténleg ha szemöldök borotvát használsz 1 idő után kihullik örökre a szőr,nem tudom miért,nekem eltünt az összes,és már 3 hónapja semmit se használom,másokkal is megesett ez,nem tudom miért reagal a szervezet erre igy.Nem vicc.
2015. aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) De egy gond van. Egy kisebb anyajegy van a kettő szemöldököm között :( De csak egy kicsi. Olyan ha ott végig húzom az ujjam nem is érzem :) Lehet valami baj?
2015. aug. 5. 00:01
 7/9 anonim ***** válasza:
+ Még egy tipp használat előtt fertőtlenítsd le a szemöldökcsipeszt:) Attól is lehet pattanásod h nem fertőtleníted le az eszközöket.
2015. aug. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Semmi bajod sem lesz az anyajegytol
2015. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat szemoldok borotvat meg nem is lattam nem is hallottam ezert lehet jo de inkabb nem mondok ra semmit. A szemoldok csipesz elegge fajdalmas (vagyis hat nekem) folleg ha ugy szeded ki hogy kozepen ogy ott sok szalat kell egyenkent kihuzni nem csak egy kettot mert azt altalaban inkabb arra hasznaljak. Szoval en leginkabb a gyantat ajanlom en mindenhova azt hasznalok es kb ket hetig nem no vissza ugy. Amugy meg kozepen annyira nem faj a gyanta. Csak ha van ott pattanasod ne tedd ra.
2015. aug. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!