Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami csodaszer a szénakazal...

Valami csodaszer a szénakazal hajamra?

Figyelt kérdés
A hajam szép lenne, de sajnos elhanyagoltam az ápolását. Derékig ér, nagyon-nagyon dús, de rettentően száraz, durva tapintású, és 10 perc alatt iszonyat kócos lesz. Nem rég elkezdtem használni a Wu2 sampont, amit mindenki szid, de az valamennyire puhítja a hajam. Tehát samponom van, de fogalmam sincs, milyen pakolást, balzsamot kenjek rá, vagy valami házi praktika is segítene! Valami vélemény esetleg a Kallos KJMN Keratin Hajpakoló krém keratinnal és tejproteinnel-ről? Nem merem kipróbálni, mert alig jó valami a hajamra :(((
2015. aug. 5. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Én syoss sampont és balzsamot használok vagy a keratinos változatot vagy pedig a repair termékcsaládot.

Ha kócos a hajad mindenképpen vegyél rá valami spray-t amivel ki tudod fésülni én a gliss kur hajkifésülőket ajánlom.

A száraz hajra pedig olajat használj nedves hajba kend és úgy szárítsd meg(vigyázz az olaj mennyiségével mert zsírosítja a hajat és CSAK a végeire kend a tövére ne!)

A drogériákban mindenféle márkájú /árú olajakat találsz DE ha természetes megoldást szeretnél az olívaolaj vagy az argánolaj is jó egy kis tojásfehérjével összekeverve . Viszont ezt pakolásként használd és feltétlen mosd ki. Remélem segíthettem:)

2015. aug. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kókuszolajatat rakj rá hajmosás előtt kb 3 órával, és utåna is rakhatsz rá egy keveset. Én levedulateával szoktam leönteni még (természetesen cukor és citrom nélkül), attól is puha lesz. De a kókuszolaj nagyon jó pár hét esetleg hónap alatt rendberakja a hajat :)
2015. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elséve repair sampon,kallos pakolás (töredezett hajra),syoss glossing olaj,kallos dry ends serum ...ezeket használom éppen és elég jónak bizonyulnak :)
2015. aug. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek!:)))
2015. aug. 14. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!