Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » GARNIER ESSENTIALS SENSITIVE...

GARNIER ESSENTIALS SENSITIVE 2IN1 NYUGTATÓ SMINKLEMOSÓ vagy Fabulon Mélytisztító Arclemosó Gél?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánlanátok, melyiket használjam? Vagy mindkettőt használjam? Fabulonom már van, garnier sminklemosót szeretnék beszerezni, de igazából a fabulonnal is le tudom mosni a sminket. De lehet Garnier jobb az arcbőrömnek. Segítenétek, légyszi?:) Előre is köszi.
2015. aug. 6. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Garnierem van, szeretem, de az kétfázisú, ergo minimális zsíros réteget hagy a bőrön, illetve az csak egy sminklemosó, szóval utána ugyanúgy kell ápolni a bőrt, tisztítás, tonizálás, hidratálás rutinnal.

A Fabulont megnéztem krémmánián, nagyon ronda az összetevőlistája, én nem használnám.


A lényeg, hogy egyik nem váltja ki a másikat, mert az egyik csak egy sminklemosó, ami után ugyanúgy kell használni arctisztítót, tonikot és krémet, a másik meg arctisztító, amivel én nem mosnám le a sminket és nem is használnám.

2015. aug. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon szépen köszönöm a válaszod!:) Rengeteget segítettél. Egyébként a Fabulon tényleg nem a legjobb arclemosó... úgy vettem észre, hogy nem tesz jót a bőrömnek. Úgyhogy váltok valami másra. Köszi mégegyszer, és ment a plusz!:)
2015. aug. 7. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!