Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó fodrász Budapesten aki tud...

Jó fodrász Budapesten aki tud pixie frizurát vágni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék megválni hosszú hajamtól(mell alá érő hullámos) és pixie frizurát vágatni. Ez egy jó nagy lépés,és még mindig van bennem sok kétség,de úgy érzem ez a lófarkas,hosszú hajú kis csaj nem én vagyok. Bár azt hiszem a legfontosabb dolog az most egy jó fodrász lenne,ha lehet tapasztalattal pixie frizurák terén. Valaki tudna segíteni? Vagy olyan is jó aki nagyon ért a hajvágáshoz,de talán a kicsit extrémebbhez,mert ez nem az' öt centi a végéről' kategória. Köszönöm!

2015. aug. 9. 15:55
 1/3 anonim válasza:

Igen! Én is ott vágattam a hajam pixie fazonra és hihetetlenül elégedett vagyok vele! A honlapon tudsz időpontot foglalni: [link]

Gáti Évát tudom ajánlani, akihez járok! Kb 10 éve ebben a neves szalonban dolgozik és szerintem nagyon tehetséges.


Nekem is barna, hullámos, mell alá érő hajam volt, de valami vagányabbat akartam. Mivel előtte is vágta már a hajam, tudtam, hogy rábízhatom magam és annyit mondtam neki, hogy vágjon nekem valami rövid frizurát, ami szerinte jól állna. Teljesen eltalálta azt a fazont, formát és stílust ami nekem előnyös úgy, hogy azt is figyelembe vette, hogy nem akarok időt szánni a hajformázásra.



Persze ha konkrét kérésed van, akkor annak megfelelően vágja le a hajad. :) A legjobb szerintem, ha képet is veszel, hiszen a pixie fazonon belül is van még sok alkategória.

2015. aug. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia,köszönöm szépen a választ és a linket!Ment a zöld kéz:) Sajnos várnom kell novemberig a hajvágással..(szüleim egyszerűen ragaszkodnak a szalagavatón még hosszú hajam legyen,de utána szabad kezet kapok)Szóval utána valószínűleg felkeresem a szalont,pont ilyet kerestem akinek tapasztalata van a pixie frizurák terén.:)Én is amúgy pont azért válnék meg a hajamtól,mert egyszerűen utálok vele bíbelődni és mivel elég hullámos egy nagy szénakazalnak tűnik ha nem szárítom be. Szóval köszi szépen még egyszer :)
2015. aug. 9. 19:37
 3/3 anonim válasza:
Nagyon szívesen! Majd írj, hogy milyen lett!:)
2015. aug. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!