Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Frufru és hosszú haj?

Frufru és hosszú haj?

Figyelt kérdés
Észrevételeim szerint a frufruhoz általában rövid vagy középkosszú haj társul. Miért? Arra is gondoltam már, hogy talán idétlenül néz ki. Nekem jelengleg derékig erô hajam van, de jövôhéten tervezek frufrut vágatni. Nem nézne ki bugyután?

2015. aug. 9. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen. mert pl egy oldalfrufru hosszú egyenesre vágott hajjal rémes. tépett fokozatos hajjal viszont jó.
2015. aug. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem oldalfrufru, hanem egyenes.
2015. aug. 9. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet. Nekem is van frufrum, nekem kb. hátközépig ér a hajam. Mindegy, hogy mekkora a hajad hossza, nekem tetszik ha frufru társul hozzá.

De olyan, ami nem ritka, hanem egészen fentről jön.

2015. aug. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

ha hosszúkás archoz hosszú haj van, illik hozzá a frufru, mert frufru nélkül a hosszú haj csak tovább nyújtja az arcot (tapasztalat)

frufru nélkül sokan megszólták a hosszú hajamat, mióta frufrum van, azóta dicsérik :)

2015. okt. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!