Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meg van roncsolódva a hajam,...

Samanta :) kérdése:

Meg van roncsolódva a hajam, most ápolom balzsammal, olajjal, egy hónap alatt rendbe jön?

Figyelt kérdés
Meg vannak törve a szálak, ezért is vágattam le. Váll alattig ér a hajam kb 10cm-vel, egy hónap alatt rendbe jön annyira hogy bedaueroltassam?

#haj #olaj #dauer #balzsam #roncsolódva
2015. aug. 10. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanígy vágás+balzsam+olaj módszerrel 8-10 hónapba került,pedig ilyen téren én szerencsés vagyok,több helyen is azt olvastam,hogy több,mint 1 év tellett,szóval én ennek az időtartamnak nagyon örülök. :)
2015. aug. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok/az viszont kimaradt,hogy soha nem daueroltattam/
2015. aug. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi:D ment a zöld:D
2015. aug. 10. 17:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Megfelelő szerekkel helyrejöhet 1 hónap alatt, de ahhoz nem lesz elég az ezer ft-os drogériás balzsam meg hasonlók. Komolyabb professzionális hajápolók kellenek, meg 100%-os argán olaj. Mondjuk dauer után ugyanolyan pocsék lesz hogy vágathatod majd le.
2015. aug. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Volt már dauerolva a hajam és nem lett "pocsék" :)
2015. aug. 10. 17:28
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha már nem törik, mert az levágattad, akkor mit kell rendbe hozni még?

Én professzionális termékeket használok. Nem roncsolódott a hajam, de nagyon hosszú és nagyon sűrű. Tényleg nem lehet összehasonlítani a boltban kaphatókkal.

A dauer viszont nagyon tönkre vágja. Akinek volt dauerja ismerőseim közük, mindenkinek olyan szálkás, gyenge lett a haja.

2015. aug. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ja és köszi:) Ment a zöld;)
2015. aug. 10. 17:29
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi:D oda is ment egy zöld:)
2015. aug. 10. 17:30
 9/10 B.Ági válasza:

Tegyél a hajadra természetes pakolást: egy tojás sárgáját keverj el egy kanál mézzel és egy kevés olivaolajjal. Kend a hajadra /persze hajmosás előtt/, húzz rá zuhanysapkát és kb. fél óráig hagyd rajta. Utána mosd le és moss hajat ahogy szoktál. /Az SMS-t tartalmazó samponokat kerüld, mert ezek igen károsak a hajra és a fejbőrre/

Öblítés után cseppents néhány csepp citromot a fejedre, dörzsöld be és máris száríthatod a hajad.

Ezt a pakolást kb. 2 hetente csináld.

2015. aug. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 B.Ági válasza:
Ja és muszáj dauerolni? Jobb lenne ha elhagynád!!
2015. aug. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!