Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami bevállt módszer pattaná...

Valami bevállt módszer pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés

Tudom rengetek ilyen kérdés van ezen az oldalon,de vannak már régik és nem tudom,hogy most miket lehetne használni. Nem szeretnék alapozni,sőt nem is szoktam sminkelni sem,viszont kicsit csúnya a bőröm. Sajnos genetikai,apa annak idején még kozmetikushoz is járt. Tehát valami természetes dolgot keresek hallottam ilyen szappanokról.Amúgy elég miteszeres az orrom azt is szeretném eltüntetni ha lehet ilyet.

Köszönöm a válaszokat.

16/l


2015. aug. 11. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Bha krémek jók, mitesszereket eltünteti, pattanások ellen is hatásos. De elég drága.

Ha nincs pénz akkor marad a régi módszer: mitesszerek ellen kamillás gőzölés, nyomkodás rendszeresen, tiszta kézzel.

Ha tágak a pórusaid akkor kávés bőrradírozás is elég lehet, ehhez csak őrölt kávé kell, esetleg ha méz is van otthon akkor keverd abba és radírozz, majd pakolásként pár percre hagyd is fent, a méz jó pattanások ellen, mert gyulladáscsökkentő.

2015. aug. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, igen elég tágak a pórusaim. Tudnál nekem erről a krémmről linket küldeni?
2015. aug. 11. 16:33
 3/7 anonim válasza:
dermofil paszta szerintem nagyon hatásos és nem is olyan drága, beszerezni pedig könnyen belehet, én a rossmannban szoktam megvenni. Nekem 1-2 hét rendszeres napi használat után (2-3 naponta abban is aludtam) sokkal tisztább lett tőle az arcom.Esetleg menj el vele bőrgyógyászhoz ő biztos felírna neked a te bőrtípusodnak megfelelő krémet.
2015. aug. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen már gondolkoztam azon,hogy elmenjek egy bőrgyógyászhoz.

Lehet hogy hülyén hangzik, de ott mit csinálnak? És ugye az ingyenes?

2015. aug. 11. 17:38
 5/7 anonim válasza:
Ha nem magán bőrgyógyászhoz mész akkor ingyenes. Egyébként csak bemész megkérdezi miért jöttél te elmondod meg ugye ha pattanások miatt mész akkor látszik is vet az arcodra egy futó pillantást felírja a szerinte neked való gyógyszert és elköszöntök. Szóval még hozzád se fog érni nem kell itt aggódni :).
2015. aug. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod.:)
2015. aug. 17. 16:20
 7/7 anonim válasza:

Differin krém

Este bekened az éjszaka alatta míg alszol beszívódik reggel micellás vízzel töröld le az arcom,utána hidratálj(Effaclar duo +,nekem az vált be) :)

2015. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!