Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A nemi szervemet kezelhetem...

A nemi szervemet kezelhetem hónalj stifttel?

Figyelt kérdés
Be szokott izzadni a herém, és nem tudom hogy akadályozzam meg. Bekenhetem ilyennel?

2015. aug. 13. 18:08
 1/7 anonim válasza:
0%
Vágd le, nincs többé problem.
2015. aug. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kösz de normális válaszokat várok!!!!!
2015. aug. 13. 18:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább hintőport.
2015. aug. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Jázi :) ***** válasza:

Azt nem oda találták ki.

Hintőpor segíthet.

2015. aug. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, de a többség csípni fog!
2015. aug. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És drága kérdező hiába dezodorozod be a heréd, nem segit.

Dezodor:

1. szagtalanító (kellemetlen illatot elfedő) szer.

Tehát ez csak a kellemetlen szagokat szünteti meg és NEM AZ IZZADSÁGOT.

2015. aug. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vigyázz vele, mert barátomnak ebből lett problémája, most pedig injekciózhat, műteni is akarják. Javaslom, hogy hordj fecskét, emellett szellősebb nadrágokat. Naponta többszöri mosakodás odalent nem árt, esetleg vannak intim törlőkendők is, amik segíthetnek. Érzékeny terület, az ilyen hónaljra való készítmények sokszor nem túl kíméletesek, ezért inkább hanyagold. Hintőpor talán segíthet kicsit, de semmi cuccot ne kenj, ne fújj oda, mert sose lehet tudni, milyen reakciót vált ki odalent.
2015. aug. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!