Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Oxi használatakor mindig kell...

Oxi használatakor mindig kell használni szőkítőport?

Figyelt kérdés
Pl veszek egy tubus festéket és mondjuk 9%-os oxit (csak néhány árnyalattal kell világosabb haj) akkor az elég? Az oxi magában is szív a hajon? Vagy mindenképp kell a por is?

2015. aug. 14. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagy?
2015. aug. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem teljesen mindegy, nem ez volt a kérdésem :/
2015. aug. 15. 10:53
 3/7 anonim ***** válasza:

#1

De engem ez érdekel! Szóval?

2015. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az..
2015. aug. 15. 20:07
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor most kapok választ a kérdésemre, vagy ennyi volt, hogy fiú vagyok e vagy lány -.- fuck logic
2015. aug. 16. 13:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon sötét a hajad akkor kell por, de akkor először porral kell leszívatni a hajat és azután festeni, egybe nem lehet.

De mondjuk 1-2 árnyalat világosításhoz nem kell por semmiképp.

2015. aug. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A hajfesték és oxidálószer keverékéhez sosem kell szőkítőport keverni!

Ha sötét a haj és nagyon világosszőke a cél, akkor elő kell szőkíteni: először szőkítőpor és oxidálószer keverékével készítünk egy szőke hajalapot, amit aztán a kiválasztott szőke színezővel bekenünk.

2015. szept. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!