Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti megengednétek a 13éves...

Ti megengednétek a 13éves lányotoknak hogy szőkítőporral kiszőkítse a haját?

Figyelt kérdés
Világosbarna a hajszíne

2015. aug. 15. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Rosszabb minőségű lesz a haja, de magára vessen..én megengedném..ezzel nem okoz (nagy) kárt magának sem..
2015. aug. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Csak akkor, ha fodrászra bízza.
2015. aug. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg, de utána nekem ne nyekeregjen, hogy száraz meg töredezett a haja.
2015. aug. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem, mert 13 évesen még csak kislány. Ne akarjon műszőke lenni.
2015. aug. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 13 éves korában nem kéne ilyenekkel foglalkoznia még. Ráér még az ilyesmi dolgokra (főleg hogy csak a haját roncsolná)
2015. aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Otthon, csináld magad megoldással főleg nem, annak siralmas végeredménye lenne könnyen. 1-2 évvel később megcsináltathatná fodrásznál, bár akkor is inkább valami melírt javasolnék, a szőkített haj már amúgy sem túl divatos, sok vele a gond is és tuti nem fizetném neki pár hetente a fodrászt. De 13 évesen még bőven ráér az ilyenekkel, inkább menjen ki a napra játszani, csavarogni, kiszőkíti a nap is.
2015. aug. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem hiszem, hogy 13 évesen szőkíteni kéne. Tényleg csak rosszabb minőségű lesz a haja. Bár idővel lenő, de akkor sem kéne ezt. Inkább vegyen/vegyél ilyen színes hajlakkot ami kimosható, és ha esetleg van valami alkalom ( szülinap, szilveszter, karácsony) akkor azzal befújhatja. Én nemrég szőkíttettem ki a hajam, de csak a végét, tényleg és jobban töredezik, de odafigyeléssel megoldható. 17/L
2015. aug. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alapból a világosbarna hajra nem kell szőkítőpor, mert simán festékkel is ki lehet szőkíteni. De nem engedném, mivel nevetséges lenne tőle, az pedig tudom hogy neki sem lenne jó.
2015. aug. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!