Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pénisz körül borotváljam le?

Pénisz körül borotváljam le?

Figyelt kérdés

1 hét múlva megyek táborba,most leszek 9-es és ez afféle verébtábor lesz új iskolatársak emberek stb.

Este ugye zuhanyzás közben esetleg ha nem lenne fülke vagy valami függöny akkor ugye látni fogjuk egymást ami nem olyan nagy gond mert nem vagyok szégyenlős,de már nagyon szőrös a péniszem körül 5-6cm-es a szőr körbe van már nőve elég dzsungel van lennt:D

Nem tudom többieknek szőrös-lesz-e és félek kicikiznek,hogy nem borotválom.Tudom,hogy szőrösen férfiasabb meg nem is zavar de már elég nagy esetleg vágjam lejjebb vagy borotváljam le teljesen?Nem tudom ebben a korban borotválják-e mert hallottam valaki igen valaki nem.



2015. aug. 18. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Van aki borotválja van aki nem, teljesen lényegtelen, jó esetben nem a fiúknak akarsz tetszeni, szóval miattuk nem kell szőrteleníteni. Ők sem fognak miattad.
2015. aug. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Hát én már csak azért levágnám, mert 2-3 centisen nem bírom elviselni, nem hogy még 6 centisen. Én nem azért vágnám le, mert esetleg valaki meglássa és megszólja. Az én farkam, azt csinálok vele amit akarok. Mondom, engem nagyon szokott zavarni már a 2-3 centis, szóval tolhatod le nyugodtan. Én először 13 évesen vágtam le :))
2015. aug. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem vágd le rövidre.

Van aki borotválja van aki nem. Te csináld félúton.

Akkor nem fognak cikizni a haverok hogy nagy a "dzsungel" és azt sem mondhatják hogy "lányos" vagy. Ilyen egyszerű a dolog.

14/F

2015. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is vágd le rövidre, mert a tested különböző pontjai gyanítom, hogy szőrös, és a pénisz körül leborotválnád simára, akkor csak igen felemás képet kapnál magadról. Elég ciki lenne ez így.
2015. aug. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen !! Csupaszra !!
2015. aug. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!