Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek melyik hajszín tetszik...

Nektek melyik hajszín tetszik jobban? És, szerintetek melyik állna nekem jobban, ha? (Kép, és többi lent. )

Figyelt kérdés

1.

[link]

2.

[link]


Sziasztok. :) Most középbarna,majdnem derékig érő hajam van.. Nem vágatnám le olyan rövidre a hajam,mint ami a képeken van. A szemem színe nagyon sötét barna, ahogyan a szemöldököm színe is. A bőröm színe átlagos,kicsit barnásabb.. Köszi a válaszokat és a segítséget előre is! :) 15/L



2015. aug. 19. 14:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Oh,és ha egyik sem tetszik nektek,akkor tudnátok ajánlani más hajszínt? Köszi.:)
2015. aug. 19. 14:11
 2/3 anonim ***** válasza:

Kb. ugyanolyanok, a második képen már kicsit kifakulva, tönkrement hajon, sprőden.


Szerintem ne festesd feketére. Válassz inkább valami sötét étcsokoládé színt.


[link]

2015. aug. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak a második képet hozza be, így nem tudok választani. Annyit mondhatok, hogy feketére inkább ne fesd, mert egyrészt szerintem ronda, másrészt utána elég macerás bármilyen színt is kihozni belőle. Egyetértek az előttem szóló ajánlásával. :)
2015. szept. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!