Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A borostavágó és a szakállvágó...

A borostavágó és a szakállvágó között mi a különbség?

Figyelt kérdés
Eddig hajvágóm segítségével alakítottam ki a borostám, de most be szeretném szerezni a fent említett készülékek valamelyikét, de nem tudom melyiket válasszam, ebben lenne szükségem valaki hozzáértő segítségére.

2015. aug. 21. 11:34
 1/4 anonim válasza:
A " tarló magasság" a különbség /alternáló fűkasza elvén működik/. A borostavágónál kevesebb, a szakállvágónál magasabb marad meg. Ez a nevébe is benne van.
2015. aug. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi, akkor gondolom a borostavágót pontosabban be lehet állítani, mint a szakállvágót, igaz?
2015. aug. 21. 18:10
 3/4 anonim válasza:
Alaphelyzetben a fém alsó talp vastagága adja a magasságot. Ez kb 1-2 napos borostának felel meg. Adnak hozzá 2-3 műanyag fejet, amit ha ráteszel növelheted a magasságot. Talán 40 mm-ig, milliméterenként. Egyes típusok akusak.
2015. aug. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, értem, köszönöm a segítségedet!
2015. aug. 22. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!