Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások ellen mi hasznos?

Pattanások ellen mi hasznos?

Figyelt kérdés
Már három éve pattanásos vagyok, először arcomon, utána nyakamon és hátamon jöttek ki:(. Próbáltunk sok lemosót, csodakrémet, de még ha hatott is nem volt annyira nagy változás... És most nyáron borzalmas lett arcom nem tudom miért...Alapból is gátlásos vagyok szóval szerintetek megéri mondjuk bőrgyógyászhoz elmenni? 15/F

2015. aug. 21. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem segített semmi, mindenképp menj el bőrgyógyászhoz. Biztos ír valami gyógyszert vagy krémet.
2015. aug. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy az első mondja. Ha eddig semmilyen lemosó nem segített, ez után sem fog, a bőrgyógyász viszont jóval hatásosabbakat fog felírni.
2015. aug. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Muki2002 válasza:
Nekem a házi orvos irt fel egy nagyon jo oldatot az a neve h Dalacin. Nekem nagyon bejot
2017. ápr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!