Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minimalista, "mindenmentes"...

Minimalista, "mindenmentes" krémet tudnátok ajánlani nagyon száraz bőrre?

Figyelt kérdés

Amiben nincs alkohol, paraffin, paraben, ásványi olaj alapú összetevők és szilikon. És nemcsak a bőr felületét zsírozza, hanem az alsóbb rétegekbe is beszívódik.


Érzékeny, ekcémás bőröm van, és egyszerűen nem találok egy rendes zsírozókrémet. A testvajak nem váltak be, próbáltam már gyógyszertári krémet és olívaolajat is, de egyik sem jó. Az Alverde termékek egy ideig beváltak, de ha gyakran használom őket, az alkoholtartalmuk miatt szárítanak.


Tudna valaki segíteni?


2015. aug. 22. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Èn èjszakára argán- vagy szőlőmagolajat tudnèk javasolni.Ezekben biztosan nincs semmi káros,irritáló.
2015. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet, hogy kipróbálom. Elég zsíros/hidratáló?
2015. aug. 23. 21:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Az argánolaj ezért is inkább èjszakai krémként felel meg,mert idő kell mire beszívódik.
2015. aug. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ekcémára hajlamos bőrre a Clinique-t ajánlotta a bőrgyógyászom. Elég drága, de szerintem érdemes kipróbálni.
2016. jan. 19. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális, van a Ziaja-nak a Sensitive nevű arckréme, az is elég minimális összetevős.
2016. jan. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!