Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 13 évesen baj, ha borotválom...

13 évesen baj, ha borotválom az alkarom?

Figyelt kérdés
2015. aug. 23. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:

itt fontos lenne az is hogy fiú vagy lány a kedves kérdező...

de a borotvátol csak erősödik a szőr... én nem javasolnám... mert később olyan lesz az alkarod mint a jetié...

2015. aug. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bajnak nem baj, de minek? Ha nem erős a szőröd ott akkor fölösleges, ha meg igen akkor ha annyira zavar inkább gyantáztasd le, borotvával pár nap múlva visszanő és erősebb is lesz a szőr.
2015. aug. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben nő vagy nem legalább igényes vagy, de inkább gyantáztasd le, mert erősödni fog. :D
2015. aug. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
En is borotvalom a karom, es teny hogy megerosodott a szor, ezert kell minden masnap borotvalni :) 16 eves vagyok kulonben.
2015. aug. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha világos a szőr,akkor ne nyúlj hozzá,lehet,hogy téged zavar,de rengeteg veled egykorú és sokkal idősebb lány,valamint nő van,akik nem borotválják azt a területet,úgyhogy nem feltűnő.Illetve,ha annyira zavar,akkor szőkíttesd ki.

Nekem sajna eléggé erős szálú és sötét a hajam és a szőrzetem is,úgyhogy 12 évesen rákényszerültem már,hogy borotváljam az alkarom is.Az esetben,ha te is ilyen helyzetben vagy,inkább gyantát használj.

2015. aug. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyanta.
2015. aug. 24. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért ne? De inkább használj valami hatékonyabbat mert a borotválkozás után megerősödve ráadásul pár nap múlva visszanő, a másik meg az hogy eléggé viszket ha nem alkoholozod le.
2020. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!