Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Caca brun és caca noir henna...

Caca brun és caca noir henna tömb összekeverése?!?!?

Figyelt kérdés
Befestettem caca brunnal a hajam de ilyen szokes barnas voroses nem tudom milyen szinu lett. Sotet barnat szeretnek. Mi tortenik ha ossze keverem a caca brunt es a caca noirt? Vagy csak caca noirral fessem be ahajam? De akkor nem lesz neagyon nagyon sotet? Segitsetek legysziiii

2015. aug. 23. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom a hennát. :/

Próbáld ki, max ha nem jó, ráfested a legsötétebbet. Úgyis kopik

2015. aug. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hiába nem ajánlod. A caca brunnal már befestettem. okéé.köszi
2015. aug. 24. 08:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Készülj fel hogy csak szenvedni fogsz vele :)
2015. aug. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha rossz színe lesz akkor sem tudod átfesteni rendes festékkel. Henna után több mint félév után festettem be rendes festékkel, akkor se volt biztos, hogy nem esik le a hajam.
2015. aug. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
miért szenvednék vele? tök jóó. Csak most ennek fura színe lett. Sötétebb kell ennyi.
2015. aug. 24. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!