Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Skinoret krenmel kapcsolatban...

Wefoundlove14 kérdése:

Skinoret krenmel kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Vagy valami otlet ami a pattanas utani nyomokat eltuntetheti?
2015. aug. 24. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Skinoren a neve, már legalábbis annak, amit én kaptam. Nekem bevált, pár nap-hét használattal eltűntek a pattanások, vagyis nem keletkeztek újak. A hegeket nem fogja eltüntetni egyetlen krém sem, de a nyomokat halványítja.

Egy dologra vigyázni kell ha használod, hogy fényérzékennyé teheti a bőrt, vagyis napozni, szoláriumozni tilos vele!

2015. aug. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem használt, nem halványított a skinoren. Nem pattanásra, hegek halványítására van elvileg és sebgyógyulást segít.
2015. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem bevált. A pattanás utáni piros foltokat eltüntette, bár én elhasználtam egy egész tubussal mire használt. Az a baj, hogy csak receptre adják, és elég borsos ára van.
2015. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló: te összekevered valamivel a Skinorent. Ez a krém elsősorban pattanások kezelésére való, hogy valamennyit halványít a hegeken is, az amiatt van, mert savtartalma miatt hámlasztó hatású is, ergo a bőr gyorsabban "megújul", ha használod.


"1. Milyen típusú gyógyszer a Skinoren krém és milyen betegségek esetén alkalmazható?


A Skinoren krém a pattanások kezelésére szolgáló gyógyszer, amelyet a beteg bőrfelületen kell alkalmazni. A krém megakadályozza azoknak a baktériumoknak a növekedését (Propionibacterium acnes), amelyek lényeges szerepet játszanak a pattanások kialakulásában. Csökkenti a bőrsejtek elszarusodását is, amely miatt a bőr pórusai eltömődnek és fekete és fehér mitesszerek képződnek.

A Skinoren krém a közönséges akne (pattanás, mitesszer) gyulladásos és nem gyulladásos formáinak, illetve az ún. melazma (a bőr sötét elszíneződése) kezelésére szolgál."


( [link]

2015. aug. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!