Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajegyenesitő balzsam használata?

Anonymous0123 kérdése:

Hajegyenesitő balzsam használata?

Figyelt kérdés

Vettem egy hajegyenesitő balzsamot az Amway terméktől de valamiért nem használ rendesen.

A használati utasitásokban ezt irja:

"Vigyen fel 2-3 pumpálásnyi mennyiséget a nedves, törölközőszáraz hajra!

Szárítsa meg a haját a megszokott módon!

Kellőképpen kíméletes ahhoz, hogy minden nap használja."

Követtem az utasitásokat de ugyanolyan göndör maradt a hajam...



#haj #ápolás #hajegyenesítés #balzsam #egyenes haj #Amway #hajegyenesitő balzsam #satnique
2015. aug. 24. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelj kizárólag enyhén hullámos hajból lehet simát csinálni igy.A te göndör hajadból csak vasalással lehet egyeneset csinálni,de az nem tartós.Tartósan ha akarsz,akkor relaxer avagy perm-et kell csináltatnod,de az nagyon megviseli a hajat és ha mellé fested akkor kihullik az egész.
2015. aug. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha kivasalom egyenes marad 1 napra de az pedig nagyon káros.. és mellé festem is a hajam
2015. aug. 24. 16:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Akitől vetted, nem ért hozzá. Nem ettől egyenesedik ki a hajad, hanem ha ezzel kezeled a hajad, akkor nem fogja (annyira) károsítani a vasalás a hajadat. Nem veszít annyi nedvességet közben, és mivel védi a hajat a nedvességtartalmának a változásától, tovább marad egyenes a hajad.. ;) Tehát

1; kezeld ezzel a hajadat, és utána vasald ki egyenesre!

2; örülj, hogy nem lesz száraz, szétégetett a hajad a sok kezeléstől!

3; ha nem lennél megelégedve a termékkel, használd ki a 90 napos megelégedettségi garanciát, és kérd vissza a pénzedet! Az amway biztosítja ezt a lehetőséget minden vásárlónak.

2015. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!