Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világosbarna hajamba tennék...

Világosbarna hajamba tennék 3-4 árnyalattal világosabb tincseket, elég hozzá 9-es oxi?

Figyelt kérdés

Először 12%-ra gondoltam, de többen írták,hogy nagyon roncsol. A 9%-al is kijönne a világosítás,ha szőke festékbe keverem?


És mi a titka annak,hogy elkerüljem az utólagos csibesárgás,narancssárgás beütést? Hamvas festék és ennyivel lehet egyensúlyozni?


Nem volt még festve a hajam, nagyon örülnék,ha ebben kisegítenétek.


2015. aug. 24. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:

9%-osnál 2-3 árnyalatot lehet világosítani. Nem világosít annyira mint a 12%., ami kb 3-4 árnyalatot világosít.

Viszont a 12%-os tényleg jobban megviseli a hajat.


De számít hogy milyen minőségű oxigentával dolgozol. Fodrászkellékesnél veszed, ők általában fodrászati végzettséggel rendelkeznek és tudnak neked segíteni.


Erősen hamvas jellegű, vagy hideg jellegű árnyalatot kellene választanod.

Minőségi hajfestékeknél nem tapasztaltam csibesárgaságot. WElla illumina hideg színével festettem most, és több hete tartja eredeti árnyalatát. Én a wella illumina 9/60-nal festettem. 9%-os oxival.

[link]


de van még ennél is hidegebb árnyalat:

[link]

2015. aug. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!