Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kezelhetetlen haj? (fiu)

I3u[R]n kérdése:

Kezelhetetlen haj? (fiu)

Figyelt kérdés
Kezelhetetlen a hajam. Tobb problema is van. Lapos. Ha nem fujok ra egy kilo hajlakkot. Egyenes. De annyira hogy lakk nelkul sot neha lakkal se all arra amerre akarom. Mosas utan szaraz. Ket harom hajlakkozas utan olyan hogy amerreballitom arra all. De szornyu. Ragad a lakktol. Azt mondjak drothajam van. Irigy vagyok azokra akik ha kimossak megszaritjak egy mozdulatbes belovik. Mit tegyek? Nem akarom kenegetni naponta eletem vegeig... max par hetig. De maradando hatassal.

2015. aug. 26. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért lakkot használsz? Annál jobb a zselé, wax, hajhab is. A lakkot nem erre szokták használni.
2015. aug. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de csak a lakkal tudom beállítani sem vaxxal sem habbal nem.
2015. aug. 28. 10:05
 3/3 anonim válasza:

Szia:)

Dmben/Rosymannban vegyél hajdusitot por allagut. Taftot ajanlom a Baleás nagyon ragad es keveset szorj a hajtoveidre.

Miutan a hajad megmostad kicsit szaritst csak meg allitsd be hajlakkal barmivel ahogy szeretned es szaradjon meg utana meg ha akarsz szarithatsz rajta. Reggelre beeal ugy. Kiis fesulheted ha osszeragadt utana fujd be kicsit ezzel a dusitoval / a szarazsampon is felturbozza kicsit :)

Vagy ha nem nagyon szeretnel vele bajlodni, "szamurajhajat" is vagathatsz. Nekem bejon :D

2016. jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!