Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajfesték világosít?

Melyik hajfesték világosít?

Figyelt kérdés

Eddig castinggal festettem, az ugye színező. Kb. 3 évig használtam, most legutóbb 2x syoss-t vettem, mert hirtelen nem tudtam beszerezni castingot a megfelelő árnyalatban.


A hajam fenti része, teteje sötétebb, az alsó része világos, fakó. Részben azért sötét a fenti rész, mert itthon, ha megjelenik pár ősz hajszál, akkor én befestem.


Szeretnék világosabb hajat, te ezek a színezők nem világosítanak, a syoss meg elég gyenge minőség, ahogy észrevettem, a casting pedig jó.


Viszont a barátnőmnek vörösesszőke haja volt. A syoss festékek közül (én a színezőjét használtam) befestette a haját a mézszőke árnyalattal és szőke lett, pedig a haja azelőtt vöröses volt.


Most ha befestetem valamilyen világosbarna színezővel, az alsó réteg olyan lesz, de a fenti nem. Mit vegyek? A fodrászom nem nagyon tud segíteni. Jó fodrász, csak a világosabb szint veszek a sajátomnál, azt mondja rögtön, hogy nem jó...


Szóval?


2015. aug. 27. 12:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!