Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Paula's Choice szérumokat...

Paula's Choice szérumokat próbálta valaki? Szeretnék venni, de elég drága. Hány hónapig elég?

Figyelt kérdés
Napi 1 használattal hány hónapra lenne elegendő a 30 mililiteres Paula's Choice szérum? Gondolom keveset kell belőle használni :)

2015. aug. 29. 20:43
 1/2 Sunshinedoll ***** válasza:
Keveset, elég egy borsószemnyi. Én két és fél hónapja vettem az enyémet, nem átlátszó a tubus, szóval nem tudom megmondani, mennyi van még benne, de a fele még biztos megvan. A szérumokból tudsz kis mintát ill. deluxe mintát venni, legfeljebb próbáld ki,hogy szereted-e, és utána vedd meg 30ml-es kiszerelésben :) Érdemes figyelni az akciókat is, mikor én rendeltem, a szérumokra pont akció volt. Minden hónapban másra adnak kedvezményt.
2015. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sunshinedoll ***** válasza:
Oh, ha esetleg érdekel: Én a RESIST vonal sötétkék szérumát vettem meg, ez C-vitaminos, viszont pár napja rendeltem a piros retinolosból deluxe mintát, az még nem került a kezeim közé, viszont a C-vitaminost nagyon szeretem. Szilikon alapú, kicsit olyasmi állagú, mint a méz (a ragacsos érzet nélkül), vannak, akik a szilikont nem annyira szeretik, viszont lehet keverni krémhez, vagy más szérumhoz, és úgy is nagyon jól viselkedik.
2015. aug. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!