Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért szárad ki egy idő után...

Miért szárad ki egy idő után a hajam? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Átválltottam a head&shoulders korpásodás elleni samponra ,ami normál hajtipusra van .Lehet a kiszáradás enne az oka is h az èn hajam alapból inkább száraz mint normál. Eleinte nagyon jó puha ,kezelhető volt tőlle a hajam ,de már mikor az utolsó cseppeket használtam a hajam száraz lett.Használok balzsamot es minden hajmosás után argán olajat a hajvégeimre.2 havonta vagatom a hajvègeket . Álltalában , kontyba hordom a hajam .Mit ajáltok erre a problèmára . 16/L

2015. aug. 31. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Válassz olyan sampont, ami kifejezetten száraz hajra van.
2015. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha száraz a hajad tudom ajánlani az én módszeremet! Csak jó meleg vízzel mossál hajat úgy 3 naponta vagy ahogy már kellemetlennek tartod. Azért legyen melegebb mert a koszt és fejzsírt úgy viszi le közbe erősebben dörzsöljed a fejbőröd, hajad, tehát ez a mosás kicsit tovább tarthat mint samponnal. Amikor pedig már úgy sem lehet vele bírni egy 1 hónapban nálam 1X, 2X fordul elő többször nem akkor jöhet a szappan! én azzal szoktam ráadásul 80 éves főzött szappannal de vannak jó bio szappanok is. A hajam így nem büdös egyáltalán, kezelhető is. (39 ff) vagy lehet panthenolt is használni ez spré lenne.
2015. szept. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!