Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyenes a hajam, valamivel az...

Egyenes a hajam, valamivel az állam alá ér. Sima semmi szedés, tépés, lépcsőzés:-) Szeretem is, csak az a bajom, hogy ha hajszárítóval megszárítom az alja a hajamnak örökösen kifelé kunkorodik. Van olyan vágási technika amivel NEM kunkorodna kifelé?

Figyelt kérdés
Általában vasalom, azzal nagyjából helyre tudom hozni de még akkor is tök béna. Nem akarom beszárítgatni örökösen, sem időd, sem idegzetem nincs hozzá.
2015. aug. 31. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanilyen a hajam.És nekem is kifelé áll.Mamám fodrász,panaszkodtam neki,Ő azt mondta hogy azért mert se nem túl rövid,se nem túl hosszú a hajam.Meleg van,izzadsz,és el is alszod, stb.Mindegyik lehetséges.Én annyit szoktam csinálni hogy a hajszárítót nem a hajam legvégéhez,de közel hozzá odatartom és úgy szárítom meg.Így egyenes szokott maradni,kicsit befelé is fog állni,ha úgy csinálod,de az elmúlik pár perc után.
2015. szept. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem. Akkor nem a vágási technikával van a gond, hanem a hajam hosszával. Igazad lehet, mert ha hosszabb a hajam nem kunkorodik semerre :-)

Akkor marad így, köszi a választ! :-)

2015. szept. 1. 13:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülök ha segíthettem.:)
2015. szept. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!