Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek is tetszik az ilyen...

Nektek is tetszik az ilyen hosszúságú hajviselet a férfiaknál?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon bejön. A többieknek is? :)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2015. szept. 1. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha olyan a pasi,amilyeneket linkeltél,akkor nagyon bejövős. :) Tehát a pasi kinézetétől,stílusától is függ.

Bár az én kedvenc hajam, a félhosszú, "emós" haj. Ő például kompletten jöhetne,úgy ahogy van. :D


[link]

2015. szept. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nagyon, nagyon tetszik. Szerintem egy szép arcú férfi sokkal vonzóbb ilyen szép hosszú hajjal, mint röviddel. Legalábbis az én véleményem szerint. Nekem bejön, nagyon is. :)
2015. szept. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyet akarok!!
2015. szept. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Most nekem már váll alá ér.
2015. szept. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Ezek a srácok gyönyörűek, úgyhogy igen bejön a hosszú haj főleg, ha illik a gazdájához is. ^_^
2015. szept. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Itt az összes lány csak a hosszú hajas fiúkat szereti? :( és a rövidek meg kopaszok kössék fel magukat?
2015. szept. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Óóóó, nyami, nyami! :D Naná, hogy tetszik!
2015. szept. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Csak az a probléma, hogy kb 1000ből 1 fiú horja ilyen ápoltan és hosszan a haját.
2015. szept. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1-2 elmenne lánynak az arca alapján. Nekem ez már túl hosszú, ha esetleg raszta haj lenne akkor már a padlón feküdnék az ájulástól, de így simán nem tetszik.=/

Ha hosszú akkor ilyen: [link]


És persze ápoltan. Ugyanis eddig élőben még csak olyat láttam hogy csak egybe van fogva egy gumival, se fésű, se balzsam se sampon nem volt ismeretes szerencsétlen hajnak...

Egy tanárunknak volt 80 cm-es haja(igen férfi) de az rendesen ápolta szóval javítom magam, csak 1 ilyet láttam még.

2015. szept. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
:D férfiként mondom imádok adni magamra (is) és a stílus a fontos (nem holmi márkák xdD). Változatosan hordom a gesztenyebarna, hosszú, enyhén hullámos hajam, de ez valami megszokhatatlan, hogy kb 10/5 x nőnek néznek. Szeretem lófarokba kötni, de általában kiengedve hordom. Még taft lakkozni szoktam, mert extra textúrát lehet vele gyorsan készíteni (long bob ect) és könnyen mennek az ilyen "emos/scene" arcba fésülős "fél szemed a fél arcoddal eltakarós" stílusok. Igazából szeretem az őszi, téli szezont is nagyon, mert a műbőr cuccokban és bakancsban eléggé szeretek. Egyébként a hosszú haj miatt legalább annyi nő hív el randira, mint férfi .. , igen férfi .. az első pár alkalommal engem is levert a víz ezeknél a jeleneteknél. :D Összességében megéri a hosszú haj, mert ha passzol hozzád imádni fognak és szuper érzés! 30F
2015. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!