Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Placentás (pl:kallos)...

A Placentás (pl:kallos) hajpakolás vs. Gliss Kur vs Avon hajvégápoló. Melyiket használjam töredezett hajra?

Figyelt kérdés

és a placentás hajpakoló közül a kallos vagy a fodrászszaküzletben kapható jobb?

AZ IS JÓ, ha rangsorolod a kérdésben említett 3 terméket ill. ez után írhatsz jobbat is, ami neked bevált.

1000 hála=)


2010. márc. 11. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%

Gliss Kur

Avon

Kallos


Egy fodrász egyszer azt mondta nekem, hogy a Kallos nem tesz jót a hajnak..

2010. márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

köszi:)

amúgy Te milyent használsz?

2010. márc. 11. 18:38
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Ne a Kallosos placentásat használd, hanem amit a fodrászüzletbe vehetsz. Olasz gyártmányú, nagy fehér tégelyben, a márkája nem jut eszembe, de az van ráírva, hogy crema midollo e placenta. Szerintem ez a legjobb.

Utána a vadrózsás Gliss Kur.

Avonosat még nem próbáltam..

2010. márc. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

fuuuuj... és ebben melyik lénynek a méhlepénye található???

inkább kopaszodjak meg örökre, de ilyen az életbe nem kennék a hajamra...

2010. márc. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

utolsónak: itt nem a méhlepényről van szó te kis butus!!!!ez a pakolás bambuszból és növényekből készült olasz termék .csak placenta a neve ami ilyesmit jelent.

MOst így hogy felhoztad ezt a témát eszembe jut amikor egy pasi megsütötte a felesége placentáját és megette mert elvileg vitaminba gazdag na tudod mikor....

2010. márc. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
nekem kallos termékekkel kapcsolatban mindenféle tapasztalatom van, csak jó nincs.. gliss kurt használok jelenleg, elég jónak minősül.:)
2010. márc. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
avonos hajvégápolót 2hónapig használtam, hát nem csinált semmit, kallos tejes hajpakolást 2éve, azt nagyon szeretem, igaz az nem csinál semmit a hajvéggel csak sima lesz a hajad, könnyen kifésülhető és jó illatú.
2010. márc. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

erre gondoltok?

[link]

2010. márc. 14. 12:59
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
igen pont uyganilyenem van!
2010. márc. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy nem válaszoltam az e-mail-re. Most láttam.

Igen ez az.

2010. márc. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!