Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Békéscsabán hol található...

Békéscsabán hol található olcsó és igényesebb színes póthaj?

Figyelt kérdés
Láttam már össze-vissza kuszálódó tincses hajat is, ezért az ,,igényes" szó. Ha tudtok árat is mondjatok és a színes alatt az zöld, kék, rózsaszín, narancssárga színeket értem. Előre is köszönöm szépen a válaszokat :)
2010. márc. 11. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:

hidd el nem kell az :) teljesen már "emo"-s a póthaj. (am békéscsabai vagyok.)

póthajt, majd akkor használj, ha kihullik a hajad, ami remélem nem lesz. akkor is ne színeset.

2010. márc. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hm... nem emo vagyok, hanem scene, vagyis úgy érzem és tetszene, mivel nem akarom befesteni ahajam színesre, a feketét nehéz eltávolítani a hajból ezért gondoltam a színezésre... de lehet igazad van és meggondolom =/


köszönöm a választ (:

2010. márc. 11. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:

én is kb ebbe a helyzetben vagyok.Olvastam h. Miskolc környékén meg a neten is van olcsó.(100ft -tól 1500-ig)

szerintem megéri bár nemtudom,hogy milyen az anyaga meg hogy nagyon mű-e...

meg azt se h. minden nap hordanád..én nem minden nap.. :D

2010. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia én már találtam, meg is vettem, majdnem 2000ft volt, de Kanekalon, így a legjobb minőségű póthajat tudtam beszerezni, a sétáló egyik mellék utcájában egy szalonban, viszont már nem tudom hol van pontosan :D elég jó minőségű, és nem hiszem, hogy minden nap használnám, lehúzza hajat a tövénél és hullani fog. Utána parókát kell majd venni :D.
2010. aug. 24. 13:28
 5/5 anonim válasza:
ha esetleg pesten jársz akkor a Claire's -ben találsz akár szivárványszínűt is.
2012. szept. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!