Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gliss Kur samponokról, balzsam...

Gliss Kur samponokról, balzsamokról, fújós balzsamokról nektek mi a véleményetek, melyiket használjátok?

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok kort és nemet is!
2015. szept. 3. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer vettem Gliss Kur fújós balzsamot, mert az Elseve-et amit szerettem már nem forgalmazták. Hát alig vártam, hogy elfogyjon, mindig volt egy ragacsos utóérzete a hajamnak tőle...azóta inkább nem is használok ilyet. De lehet, hogy az Elseve mostani fújós balysamjai is jók.


Amúgy ajánlom a kremmania.hu oldalt, ott minden egyes termékről sok-sok véleményt olvashatsz, én már nem is veszek kozmetikumot anélkül, hogy előtte ott ne tájékozódnék :D

2015. szept. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Gliss kur egy tucat divattermék, hatása kb semmi, nagy részük tele van alkohollal vagy szilikonnal ami még rossz is a hajnak.

Próbáltam jó pár ilyen terméket, de egyszerűen vacakok. 100 ft-os boltokban jobb hajápolókat lehet venni feleannyiért mint a Gliss Kur.

2015. szept. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. szept. 3. 19:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a fekete tégelyes hajpakolásukat használtam, ami (elméletileg) száraz, töredezett hajra való. Különösebb hatást nem tapasztaltam, ideig-óráig jó volt, de amúgy hosszútávú javulást nem tapasztaltam.
2015. szept. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!