Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek, elérek az alábbia...

Szerintetek, elérek az alábbiakkal látványos eredményt?

Figyelt kérdés

Már egy ideje észrevettem a hajamon, hogy elgyengült és erőtlen lett, valamint ugyan vékony szálú alapból a hajam, de mintha jobban elvékonyodott volna egy icipicit, arról nem is beszélve, hogy elkezdett hullani ( volt, hogy hajmosás után elsírtam magam, mennyi hajszál gyűlt össze a lefolyó szűrőjében ).

A hajam természetes szőke, sose kezeltem semmiféle vegyszerrel ( festék ) a fénye és a szép hamvas szőke színe érdekes módon megmaradt, szép és egészséges, de a többi eléggé aggaszt...


Kipróbáltam sok csodasampont, használtam mindenféle csodabigyulát, sikertelenül.

El voltam keseredve....



Körülbelül 1 hónapja találtam egy számomra nagyon jó sampont és balzsamot a Helia Day - től, ami hajerősítő és minden hajtípusra jó ( 28 féle gyógynövény kivonatot tartalmaz és az illeta is jó, emelett adalékanyagoktól mentes ). Nekem eddig bevált.

Eldöntöttem, hogy ugyan ebből a hajvég ápolót és a hajhullás elleni szérumot is megveszem.


( a most leírt elhatározásom véleményezésére vagyok kíváncsi, valamint, hogy mit szóltok hozzá ) :)


Az eddigi eredmények után az az ötletem támad, hogy 3 havonta fogok a hajam végéből vágatni, hogy kicsit frissüljön és mert az utóbbi időben el is hanyagoltam, valamint, elmegyek fogorvoshoz fogkő eltávolításra ( biztos ez is hozzájárult hajam romló állapotának kialakulásához ) és hogy többet fésülködöm ( állítólag jót tesz a hajnak és a fejbőrnek ), a hajgumi használatát pedig igyekszem mellőzni ill. vissza szorítani.


Eldöntöttem, hogy én így szeretném visszaállítani hajam természetes szépségét, és biztosra veszem, hogy meghálálja, ki mit gondol? véleményeket és tanácsokat várok :)



2015. szept. 5. 16:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!