Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leírnátok a saját hajápolási...

Leírnátok a saját hajápolási rutinotokat?

Figyelt kérdés

2015. szept. 5. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
én hajtípusomnak megfelelő sampont használok, illetve balzsamot. néha kókuszolajat kenek rá, ha szükséges. ennél többet nem használok, mert nem jó az ha sok kozmetikumot kensz rá. vasalni, szárítani nem szoktam. tehát tényleg csak megmosom és balzsamozom.
2015. szept. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
reggel és este fésülködés disznósörte hajkefével, két-három naponta hajmosás, balzsamozás, amikor szükséges olajozom.ennyi.
2015. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Megmosom a nekem megfelelő samponnal. Ruhaöblítőt használok balzsam helyett, nekem nagyon jó tapasztalataim vannak vele. A hajszárítón a lehető leghidegebb fokon szárítom meg, mert akkor nem száll. Nagyon ritkán öblítő és balzsam helyett hajpakolást teszek rá.

És figyelek arra, hogy olyan ételeket egyek amik erősítik a hajhagymáim és a hajam. (persze nem mániákusan :))

2015. szept. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sampon, balzsam, kifésülöm és az ujjaimmal tincsesítem. Nem szárítom mert göndör, jobb ha magától szárad meg. Utána jó sokáig nem is fésülöm, csak az ujjaimmal elrendezem. Ha már kezd zsírosodni és össze akarom fogni, akkor kefélem csak ki.
2015. szept. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :)
2015. szept. 8. 15:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha igazán szép, ápolt hajat szeretnél, akkor érdemes bemenni egy fodrászkellékesbe és ott beszerezni a dolgokat. Így biztosan sokkal drágább lesz, mintha drogériában vennéd, de szerintem látható különbség is van.

Én sampont és pakolást használok (a hajvégekre) majd befújom egy argánolajas ápolóval (szintén a hajvégeket, lehet vizesen vagy szárazon is).

2015. szept. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én most kallos balzsamot vettem,törölközbe becsavarom a vizes hajra,hagyom 15 percog.

Nagyon selymes puha a hajam,pedig minden heten szökitettem mostanaban 12 % hidrogennel.barnaból-szökere.

És nagyon selymes,semmi baja.

2015. szept. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!