Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy a hajcsavar...

Mit csináljak hogy a hajcsavarástól nem töredezzen a hajam?

Figyelt kérdés
a hajcsavarástól hullik és töredezik a hajam. Kb. 2 órán keresztül szép, de amikor kezdi kirugni magából a göndörséget, töredezetté válik, és a hajam is hullik tőle. Mit rakjak rá hogy ne törje?
2015. szept. 5. 19:06
 1/1 anonim válasza:

Használhatsz előtte hővédő sprét, az állítólag segít (hajra valót). Én személyesen nem próbáltam még ki, mert erős hajam van amit kb. évente 2x csavarunk be :) Tehetsz rá egy kevés hajlakkot is, hogy tovább megmaradjon a göndörsége. Fontos, hogy olyan sampont használj ami a hajtípusodnak megfelelő. Tehetsz rá öblítőt sampon helyett, attól fényes és illatos lesz a hajad :)

És ha rákeresel a neten, akkor találhatsz olyan ételeket amikből ha megfelelő mennyiséget eszel erősebb és szebb lesz a hajad.

Ha szárítod akkor a hajszárítón lévő leghidegebb lehetőséget válaszd mert attól nem töredezik és száll a hajad.


Remélem tudtam segíteni! Ha kíváncsi vagy valamire, nyugodtan írj rám!

2015. szept. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!