Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajvasalót hány fokon...

A hajvasalót hány fokon érdemes használni?

Figyelt kérdés
Az egyém 150-230fok ig működik....de a 230 nekem már soknak tűnik, a 150meg kevésnek.létszi segítsetek!!!
2008. szept. 8. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,


nálam fokozatok vannak 1-5-ig. Nekem vékonyszálú a hajam és a 3-as a javasolt, viszont azt vettem észre, hogy ha 3-ason vasalom nem annyira tartós, nem vasalja át olyan szépen. Így én a vékonyszálú hajamra is a 4-es fokozatot használom. Egyébként az a titka, hogy a hajad végénél jó lassan húzd végig a vaslót akkor lesz szép :)

2008. szept. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem 1-6ig van
2008. szept. 8. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 160°-on szoktam, és nekem eléggé drót hajszálaim vannak.
2008. szept. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia!Én is 160°-on szoktam vasalni.A 230 az már tényleg túl sok.Mondjuk nekem eléggé vékony szálú a hajam.Az a lényeg,hogy lassan húzd rajta végig és egyenes lesz 160°-on is. :)
2008. szept. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!