Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ismertek olyan hajfestékeket...

Ismertek olyan hajfestékeket amik kb fél év után lekopnak? Meddig tart egy ideinglenes hajfesték? 15/L

Figyelt kérdés
Lila hajat szeretnék de aggódom a hosszú hajam miatt. Valami kímélő festék kellene ami gesztenye barna hajon is jól látszik.

2015. szept. 12. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szőkítés nélkül max lila fénye lesz a hajadnak.
2015. szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia.


Amit kérsz, az sajnos tudtommal lehetetlen. Én szőkésbarna vagyok, és a hajamat ombréval rózsaszínre akartam. Vettünk festéket, befestettük és csak minimálisan látaszódott.. Épphogy valami rózsaszín árnyalata volt.. Aztán hidrogénnel kiszőkítettük és nagyon szuperül látszik. Eddig 2 habos festéket próbáltam ki, az egyiknek 'Trendy' a neve, a másiknak 'Hair color mousse' és eszméletlenül jól befogja. Mi Goods Market-ben vettünk, max 1000 Ft. (mi 748-ért vettünk, de az esetleges ár eltérés miatt max 1000) egy festés 6-8 mosást bír ki, és egy flakom akár 2-3 festésre is jo nekem, es a derekamig ér a hajam. (mondjuk az enyém ombre) szóval teljesen jó.

A szőkítést azert merem ajánlani, mert ha megunod a lilát, akkor van gesztenyebarna hajfesték és be lehet festeni, és nem látszik hogy bármikor is szőkítve lett volna. :) sok sikert, remelem segítettem. :D

2015. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!