Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hull a hajam. Ha végig...

Nagyon hull a hajam. Ha végig huzom a kezemet a hajamon egy hajcsomó marad a kezemeben.14-et fogok tölteni, szóval biztos, hogy nem azért hullik mert megöregedtem. Mit tegyek az ellen, hogy ne hulljon ennyire a hajam?

Figyelt kérdés
2015. szept. 17. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Élj egészségesen, egyél normálisan, ha van valami betegség, vagy rossz fog vagy bármi problémád akkor kezeltesd mert attól is hullhat a hajad.

És próbáld ki a Herba Vita hajszeszt. Meg ha vasalod a hajad akkor azt hagyd abba.

2015. szept. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is így voltam ennyi idős koromban, majd később kiderült, hogy kicsit több tesztoszteron van a szervezetemben, mint az átlag és attól voltak/vannak az acnék is. 20 évesen kezdtem el fogamzásgátlót szedni az acnéra és az elmúlasztotta a hajhulllást is, vagyis a normálisnál nem hullott több. Most megint nem szedek és megint tapasztalom, talán nem éppen akkora mennyiségben, mint tizenévesen, de sajnos így van, a pattanások is visszajöttek és már 23 vagyok. Javaslok neked is egy tesztoszteron tesztet csinálni és ha túl nagy esetleg szedj fogamzsgátlót, de azzal is vigyáznod kell, mert rongálja a májat.
2015. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!