Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy mivel tudom növeszteni...

Hogy mivel tudom növeszteni gyorsan a hajam?

Figyelt kérdés
Júliusban levágattam a hajam nagyon rövidre (Ruby Rose hajstilúsában). De mostanra "meguntam" és szeretném hogy gyorsabban nőljön. Ezt hogy tudnám elérni?

2015. szept. 18. 22:00
 1/4 anonim válasza:

- vágasd 6-8 hetente

- meleg olajos fejbőr masszázs (ricinus olaj vagy argán olaj)

- tojásfehérje a hajra

- maximum 2x fésülködj egy nap (reggel, este)

- ha teheted ne szárítsd a hajad

- ne hagyd ki a fehérjéket az étrendedből sem

- illóolajak (serkentik a hajhagymát)

- ne használj hajrögzitot ha lehet

- viselj sapkát hidegben, kalapot erős napsütésben

- ha lehet kerüld a stresszt

2015. szept. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hajrögzítőt*
2015. szept. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

- javítani a fejbőr és hajhagymák vérkeringésén és tápanyag ellátásán.


Azaz fejmasszázs, meg fordított testhelyzetes torna gyakorlatok amikor a vér a fejbe áramlik (pl, jóga, vagy gyertya állás, tai chi, stb)


vitamin, ásványi anyagok, haj-bőr-köröm vitaminok, rengeteg van patika, biobolt, dm, rossmann stb


O'rising -nak is van fejbőrre rakható pakolásra. De magadtól is lehet készíteni: ricinus olaj felmelegítve plusz tojássárgája, ezt rákenni a fejbőrre.


vagy csak normál hőmérsékletű ricinus olaj, pár csepp (5-6) a fejbőrbe masszírozva hajmosás előtt.


Lehetőleg kerülni az összes hajhab, hajfix, (alkohol, metyl, stb) mert ráfújva a hajra a fejbőrre is kerül, ami lelassítja a növekedést.

Lehetőleg jó minőségű sampon (pl Matrix, -total repairs, vagy a szilikonmentes Keratin Therapy).


Étkezés: sok vitamin, zöldség, gyümölcs, sok folyadék-víz.

teljes kiőrlésű dolgok. stb


infok még:

[link]

2015. szept. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom
2015. szept. 19. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!