Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S HAJVÉSZHELYZET, Mit...

S. O. S HAJVÉSZHELYZET, Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tehát, nekem ugyahogy egézséges a hajam. 2 gond van vele. Túl rövid és nincs semmi hatása.

Más lányoknak nagyon szép hosszú nekem meg csak a vállamig ér.

Ha meg felkötöm akkor az nem áll jól (ilyen nyomi fejem van xd (= )

Ha meg ki engedem nincs semmi tartása a vége felkunkorodik.

Találtam egy receptet:

Hajpakolás:

méz

tojás

ricinus olaj

élesztő


szerintetek ez beválik?

Használok ricinus olajat és csalán sampont de nem nő attól se

Ugyhogy tudtok valami jo kis receptet amitől NŐ A HAJAM!



ELŐRE IS KÖSZI (=



2015. szept. 19. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

A hajad a hajhagymaidtol no. Tok mindegy mivel kened, akar locitromot is reszelhetnel ra, akkor is a genjeid altal meghatarozott maximumot fogja produkalni.


Fogadd el, hogy a te hajad nem tud hosszura megnoni, nem te vagy az egyetlen.

2015. szept. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A hajpakolással nem teszel rosszat a hajadnak, csak vigyázz hogy ne vidd túlzásba, mert könnyen és hamar zsírosodhat tőle. Kéthetente egyszer bőven elég.

Az első válaszoló jót írt, az a fontos, hogy a hajhagymád egészséges legyen.

Étkezz egészségesen, igyál sok vizet és a vitaminok is nagyon fontosak! Szedj valami hajvitamint. Nézz utána neten, neked melyik megfizethető; én a dm-eset szoktam szedni, ártani nem árt, tele van olyan dolgokkal, ami jó a hajnak.

2015. szept. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.válaszoló

igenis megtud nőni a hajam mert 4.-es koromba a fenekemig ért és akkor levágattam és azota nem nő

de igenis megtud nőni!! és ennek érdekében mindent megteszek

2015. szept. 19. 12:23
 4/5 A kérdező kommentje:

2.válaszoló

én 1 héten egyszer szoktam (szombaton) és az bőven elég

De remélem hamarosan megnő

ja és a hajvitamin nem rossz ötlet én néztem a revalid-ot 2500 ft.

csak arra nincs pénzünk mert nem vagyunk gazdagok de remélem hamarosan mutatja magát a pakolás

2015. szept. 19. 12:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Mint írtam, a dm-es hajvitamint nézd meg, 800 ft 60 db, és a legtöbb összetevő ugyanaz, mint ami a revalidban is, mégis töredékébe kerül.
2015. szept. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!