Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szalicilsavat hol lehet kapni?

Szalicilsavat hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szalicilsavat (BHA) hol tudok venni? Arcomra használnám, hámlasztóként aknéra és miteszerekre, valamint az elhalt bőrhámsejtek miatt.



2015. szept. 19. 18:00
 1/5 Gobcsi84562 válasza:
Esetleg ezt tudom neked ajánlani nem tudom erre gondolsz-e [link]
2015. szept. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezekből próbáltam egy-kettőt, de nem igazán voltak hatásosak. Nekem natúr szalicilsav (2-3% vagy netán több) kellene, nem tudom, gyógyszertárban kapható e.

Még esetleg ezt néztem, erre csupa jót írnak, és hát Naturland termék. :) [link]

2015. szept. 19. 18:09
 3/5 A kérdező kommentje:
Esetleg valakinek van tapasztalata ezekkel kapcsolatban? Valóban olyan hatásos, mint amilyennek írják?
2015. szept. 19. 18:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább egy rendes BHA hámlasztót szerezz.
2015. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A végén szaliciles cinkpasztát vettem, ez 2% szalicilsavat tartalmaz, tehát erre már lehet mondani azt, hogy BHA hámlasztó, mégse 5000-10000 Ft. :)
2015. szept. 23. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!