Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az orrom kellős közepén egy...

Az orrom kellős közepén egy hatalmas nagy duzzadt kelés jelent meg, már 3 napja nem fakadt ki. Undorító! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Alapból nem szoktam ilyenek miatt izgulni, ritkán van pattanásom, de ha van akkor kicsit nagyobb az átlagnál, ez viszont.. Nagyon látszik, mintha egy másik orrom nőtt volna... Péntek reggel óta nőtt, és egyszerűen nincs közepe hogy végre kinyomjam, utána legalább már gyógyulna... Tettem már rá mézet, paradicsomot, szalicilsavat, jeget minden jót de azóta csak nőtt.. Itthon mindig próbálom "levegőhöz juttatni" vagyis nem kenegetem de napközben muszáj eltüntetni alapozóval meg korrektorral. Mit tegyek? Lesz egyáltalán közepe, vagy lemegy egy idő múlva?


15/L



2015. szept. 20. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Kepet vagy nem hiszem el
2015. szept. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ne szórakozz légyszíves, van ettől is idegbaj nem kicsi.:D
2015. szept. 20. 23:09
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és kihagytam hogy mióta növöget érintés hatására fáj, ugyanúgy mint az elején. De egyáltalán nem nyúlok hozzá, meg sem nyomkodtam, csak ha lekenem valamivel akkor egy picit, akkor is vattával.
2015. szept. 20. 23:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Lesz majd "teteje", nyugi, ennek a fajta pattanásnak kell pár nap. (Ne kérdezd a biológiai okát, mert arról fogalmam sincs, talán mélyebben van, vagy nem simán csak a szőrtüsző gyulladt be, nem tudom, de tapasztaltam már párszor, hogy van ilyen.) Amikor már érzed, hogy hegyesedik a csúcsa, akkor megpróbálhatod kinyomni. Esetleg előtte a tetejét lecsípni körömmel. (Előtte nem árt kicsit jegelni, mert ez tud fájni, amikor kinyomod.) És erősebben kell nyomni.
2015. szept. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor kivárom.:)
2015. szept. 21. 06:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Múltkor nekem is volt egy nagy az orrom legvégén,már sárga volt ki akartam nyomni,de ahogy végét lecsiptem, ömlött belőle a vér,10nap kellett neki mire elszáradt a seb és utána ki tudtam nyomni
2015. szept. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jaaaj:/ Hát én nem nyomkodtam mióta kijött rajtam, de még mindig semmi közepe...
2015. szept. 21. 16:27
 8/8 A kérdező kommentje:
Végre meg tudtam nyomni kicsit, jött ki belőle cucc meg a púp is lement nagyjából de még tuti lesz benne.:)
2015. szept. 26. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!