Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám meggyorsítani a...

Hogyan tudnám meggyorsítani a babahajam kihullását vagy megnövését?

Figyelt kérdés

[link]


Olyan babahajam van, mint a képen a nő homlokán, csak nekem sokkal sűrűbb és babásabb.


És tök ciki, mert csak leengedve tudom hordani a hajam, pedig annyira szeretném feltűzni.


Egyébként nektek mikorra "múlt el" ?

Egyáltalán.. mi értelme van ennek a hajnak?


16/L


2010. márc. 14. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a homlokodon van a "babahaj" vágass fufrut, ha pedig hátul a tarkódon, akkor óvatosan géppel nyírasd fel.
2010. márc. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A babahaj nem "múlik el" mert abból lesz a rendes,hosszú haj ha megnő,ha kihullana egy idő után nem lenne hajad. Örülj,hogy sok és erős hajad van, nem ciki, sokan szeretnének ilyet.
2010. márc. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg megcsinálja egy fodrász, hogy felnyírja géppel hátul a babahajat?:O Nekem ott is van mega fejem búbján is két szarvam ami kiáll azt is le lehet vágatni?
2010. máj. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!