Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy büdösnek...

Miért van az, hogy büdösnek érzem magam annak ellenére is, hogy top márkájú sprayt és dezodort használok?

Figyelt kérdés
2015. szept. 26. 15:45
 1/7 opened paradise ***** válasza:
Tini vagy,ugye?
2015. szept. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, 24
2015. szept. 26. 15:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy buta kerdés, de helyesen használod? Csak mert egy ismerősöm pl folyton a ruhájára fújta az izzadásgátlót, es csodálkozott, hogy testszaga van. Persze nem lehetett meggyőzni, hogy rosszul csinálja.
2015. szept. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Top márkájú? Gyógyszertári meg bioboltos kevésbé ismert dezodorok a legjobbak. Ne a márkáért fizess, annak nincs értelme.

És tisztálkodni is szoktál mielőtt magadra kened/fújod? Mert büdös hónaljra kenve a dezodor már sokat nem ér.

2015. szept. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Top márka semmit nem jelent, mindenkinek más jön be.
2015. szept. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
egyél jóval kevesebb húst (sertés, marha, szárnyas - x ) és helyette halat (hering, sprotni stb) és hüvelyeseket (pl vesebab, chilisbab stb). Egy ragadozónak minél több "x" típusú hús van az emésztőrendszerében, annál büdösebb. Egyszerűen, mint a hagymának az illóolajait úgy magát a hús illatát is kiizzadod, na most az x típusú húsok kb fél nap után csak rothad az emésztőrendszerben, amíg át nem ér rajtad. ennyi. És persze minden másra is fokozottan figyelj - pl.: tisztálkodás
2015. szept. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sok kérdés felmerül. Pl. hogy nagyon izzadós vagy-e, milyen márkát választasz stb. Én pl. nagyon izzadós vagyok, olyan, aki szaglik is, ha sokat izzad, na már most, kísérleteztem az összes trendi márkával, aztán elkezdtem a dolgoknak utánanézni. Rájöttem, hogy nekem pl. nem az ilyen agyonhájpolt plázás dolgokat kell vennem, hanem kristálydezodort vagy Solutio Antisudoricát. Illetve az alap, hogy nem fújós dezodort, mert az nem ért szart se, az csak azoknak jó, akik alapból nem izzadnak, és "fujj, a golyós meg a stiftes undi érzés a hónom alaaaaaaatt!".


Meg ugye, nem akarok semmi rosszat feltételezni, de azt sem tudjuk, milyen gyakran fürdesz-mosdasz-zuhanyzol milyen termékekkel, mit eszel, sportolsz-e...


Amúgy meg a legjobb, ha elmész bőrgyógyászhoz, ők biztos többet tudnak segíteni.

2015. szept. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!