Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Könnyen zsírosodó arcbőrre...

Könnyen zsírosodó arcbőrre van valami megoldás?

Figyelt kérdés
2008. szept. 9. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

[link]

itt tuti vannak tippek

2008. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én fekete szappant használok,szerintem jó
2008. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én vok az 1. én sószapant használok igaz pattanásra van de zsírosodás ellen is teljesen jó én ezt használom
2008. szept. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám. Attól függ mitől van a zsírosodást. Serdülőkori probléma, vagy felnőtt korban is tart még, akkor örökletes, esetleg étrend miatt, vagy hormonális probléma lehet. Egy szakember meg tudja állapítani. Kozmetikus, v. bőrgyógyász esetleg több tanácsot adhat.
2008. szept. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elöször is ha nagyon zsíros,pattanásos akkor mindenképpen kozmetikus,bőrgyógyász,tudom rosszul hangzik de agy sokkal hamarabb megszabadulhatsz tőlük és másodszor ha az első tanácsom nem fogadnád meg akkor az Avon Solution termékeket ajánlom.
2010. ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!