Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kipróbálhatom a szolit 12 évesen?

Dóriyyi kérdése:

Kipróbálhatom a szolit 12 évesen?

Figyelt kérdés
Nagyon kérlek titeket, hogy ne hurrogjatok rögtön. Tudom a káros hatásait is és mondom csak 1 alkalomról lenne szó. Csak ki szeretném próbálni és az igazat megvalva az is zavar, hogy nagyon fehér a bőröm főleg most, hogy még nem tudok napozni! Nem vagyok kva plázacica stb. Nem fognak hülyének nézni? Ja és még annyit, hogy amikor kozmetikusnál voltam(nagyon pattanásos az arcom :'(), akkor a kozmetikus ott állt a csaj fölött amég vetkőzött és közbe is bent volt!! Ez normális? Én azthittem, hogy egyedül vagyok és addig nem lát senki. Roszzul gondoltam?? Köszi nektek előrre is!:D
2010. márc. 14. 18:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szia! szerintem ne menj szoliba, egyszer sem. persze, ha nagyon akarod kipróbálhatod, de annak meg nem sok értelme. a fehér bőrödre legyél büszke, szerintem nagyon szép a fehér bőr.
2010. márc. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ne próbáld ki, semmi értelme nincs. egyrészt mert egy alkalomtól semmi nem változik, másrészt meg a több alkalom káros, öregíti a bőrt, és természetellenes külsőt kölcsönöz. A fehér bőr- főleg ha ápolt és hibátlan- gyönyörű szép tud lenni.
2010. márc. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nekem az átlagos barna hajamhoz és szememhez olyan sápadtul áll ez a fehérség:S Lehet, hogy igazad van. Várok még válaszokat és még elgondolkozok rakta!:) Köszi, hogy írtál!:D:D
2010. márc. 14. 19:12
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát igen csak az is gáz, hogy már egy csomó krémmel meg mittomén mivel próbálkoztam, de elég miteszeres a bőröm. 1-2 éve meg ha ideges voltam kapartam a karom és azóta is megvannak a hegek:(
2010. márc. 14. 19:13
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem kipróbálhatnád ha nem tiltani jogszabály. Eléggé káros anyukám unokatesója bőrrák miatt halt meg amit szoli okozottí:( De most fognak bevezetni vagy már talán be is vezették hogy 18 éves kor alatt pont emiatt nem szabad szolizni mert jobban roncsolja bőröd.
2010. márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Már eldöntöttem nem megyek!

Várom a "naposabb napokat":D és egész nap a napon leszek:). Elég nehezen barnulok, de kibírom addig is. Csak most jött rám, hogy tetszeni szeretnék valakinek és nem tetszik ez a nagy fehérség( na jó nem vagyok hófehérke, de tényleg világos a bőröm és olyan szép az a sok csokibarna csajszi:D) Köszi nektek a válaszokat!!

2010. márc. 14. 19:29
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha egész nap kint leszel a Napon akkor is kaphatsz bőrrákot.
2010. márc. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél! A napon is csak módjával, nyáron 11 és 3 között ha lehet, egyáltalán ne!Akinek meg tetszeni szeretnél, neki szoli nélkül is fogsz, ha meg nem jössz be neki, akkor mindegy, hogy jársz-e szoliba:)
2010. márc. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

a napozás is olyan káros mint a szoli bizonyos időszakban..

nem ajánlom hogy a napon legyél egésznap.ha fehér a bőröd s nehezen barnulsz pont mint én akkor csak lefogsz égni..énis mentem 12 évesen szoliba 1x 2x de nem lettem barna.most 14 éves vagyok és ugyanúgy fehér xDszoktam menni szoliba de sose leszek csokibarna.ismerek pár lányt akik világos bőrűek voltak és most csokibarnára szolizták meg napozták magukat.eléggé gusztustalan..akiket látsz szép barna bőrrel azoknak alapból kreol bőrük van.

2010. márc. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Azt az egész napot nem úgy értettem!!:D Ki se bírnám...

Nekem mindig kell vmit csinálnom nem tudok egyhelybe maradnixD Ugyh az össze se jönne. Még1-szer köszi a válaszokat!

2010. márc. 14. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!