Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez így nagyon idétlenül nézne ki?

Ez így nagyon idétlenül nézne ki?

Figyelt kérdés

hátközépig érő barna hajam van ..használok ugyanolyan színű csatos póthajat ami derékig ér. imádom de unom a hajam színét.. szeretnék világosabbat még ha nem is az egészet mert a saját hajam nem szeretném befesteni mert sokáig feketére festettem és rengeteg hajam el hullott:( és félnék a szőkítéstől.

arra gondoltam mi lenne ha réz, vagy szőke póthajat rendelnék.(??)

szerintem az úgy nézne ki mintha ombre lenne..szóval értitek. az úgy nagyon csúnya lenne? vagy próbáljam ki aztán vagy jól áll vagy nem?

a válaszokat előre köszönöm. :))

20/l



2015. szept. 30. 21:53
 1/8 anonim válasza:
Valami alkalmazáson vagy valahol próbáld ki, mert ha utána nem tetszik akkor felesleges pénz kidobás..
2015. szept. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem nézne ki ombrénak mivel az ombre az színátmenet, a te hajadon annyi látszana, hogy más színű póthajat viselsz. nem lenne túl előnyös. De a kíméletes hajvilágosítás már létező dolog, csak azt nem otthon, hanem jobb szalonban kell csináltatni fodrásszal.
2015. szept. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen tudom ,hogy nem éppen ombre csak az jut róla eszembe:D
2015. szept. 30. 23:11
 4/8 anonim ***** válasza:

A festett és a műhaj is igénytelen.

Miért éri meg szétroncsolni azt a szépséget, amivel a természet megajándékozott?

2015. okt. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ez úgy nézne ki, mint az a kétszínű hajfestés, amit a kisebbségieken lehet látni... hát ha neked tetszik, oké, bár szerintem elég ízléstelen.

Annyit érnél el vele, hogyha valaki véletlen még nem szúrta ki, hogy póthajad van, ezután biztosan.

2015. okt. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
neee ez nagyon gáz lenne. már önmagában a csatos póthaj is az. ne hidd, hogy nem látszik, hogy mű.
2015. okt. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég feltűnő lenne, hogy saját hajhoz más színű póthajat tennél fel, és igen, elég gáz kinézete lenne (kb. akkor is az jutna eszébe az embernek, hogy a legolcsóbb gyerekjáték csatos póthajat tetted bele, ha amúgy jó minőségű, és nagyon ronda is lenne).
2015. okt. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

akkor inkabb el felejtem a dolgot:D

koszonom szepen a valaszokat.

2015. okt. 2. 01:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!