Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ez milyen szinu?

Szerintetek ez milyen szinu?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a hajszin,es enis ilyesmit szeretnek! Szerintetek melyik hajfestek hasonlitana ehhez a szinhez? Koszonom!!

2015. okt. 5. 19:10
 1/5 A kérdező kommentje:

erre a hajra gondoltam !!!



frizurakepek.hu/pictures/frizurak/noi-hosszu-frizurak/kiengedett/2015-hullamos-hosszu-haj-3_b.jpg

2015. okt. 5. 19:24
 2/5 A kérdező kommentje:
2015. okt. 5. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Barna egy kicsi rezes beütéssel. Egyáltalán ne fesd magadnak, mert (ezer bocsánat, nem sértésnek szánom), nem fogsz tudni ilyet soha csinálni magadnak! Egy szakember ezt évekig tanulja. Kérlek, menj szakemberhez, aki biztosan ilyen színre fogja festeni és mellé még nem is tesz kárt a hajadban!
2015. okt. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

fodraszhoz nem akarok menni,mert multkor is narancssarga lettem szoke helyett plusz rovid lett a hajam mert a felet levagta azzal a szoveggel hogy csak a vegebol vag... szoval inkabb nem..



de nem pont ezt akarom,csak ehhez hasonlo hajfesteket keresek ami hasonlitana ehhez a szinhez :)


egyebkent most csokolades caramellbarna a hajam.

2015. okt. 5. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon rossz fodrászhoz jártál. Aki még rendesen szőkíteni sem tud az nem is fodrász szerintem. De vannak ám jó fodrászok is. Amúgy ez egy mahagóni árnyalat, vidd el a képet egy fodrászkellékesbe és úgy tudnak neked adni hasonlót. De ha festett a hajad akkor hajradír is kéne festés előtt.
2015. okt. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!