Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most komolyan, csak nekem nem...

Most komolyan, csak nekem nem tetszenek ezek a hajak?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Mindenki gyönyörűnek tartja ezeket,de szerintem borzalmasak. Ki festené őszre a haját?!



2015. okt. 5. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak, akiknek jól áll, de csak ha stílusosan van megcsinálva és mellé ápolt is a haj. Egyébként meg ízlések és pofonok, na. Ha valakinek ez tetszik, akkor ez tetszik. :D Tudod, szabad ország meg minden...
2015. okt. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett amíg nem lett ilyen ősz színű a hajam véletlenül festés után. Borzalmasan állt nekem. Azóta nem is tetszik. :x
2015. okt. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik de nem mindegy milyen Karakter viseli! Koravén "fejű" embernek ronthat az összképen. Babaarcu lánynak vagány!

5 éve 20-as éveim elején nekem is volt egy "időszakom" mindenáron hófehér hajat akartam! Meg is csináltattam - (szerintem) jól is állt és bevallom élveztem a néha véka alá nem rejtett megrökönyödő pillantásokat! :D nézd aki nem akar "feltűnni" az nem is vagánykodik a hajával! Mindenki azt csinál amit akar. Engem jobban "felháborít" ha 40-50es nők lila hajjal mászkálnak ami még azt mondom a mai világban miért is ne, de elmarad a hozzá illő vagány ruházat így viszont számomra ízléstelen. De egy szó mint száz pont nem izgat ennyire ki mit visel a fő hogy Én milyennek akarom látni magam és jól érzem e magam így! Más meg azt csinál amit akar... :))

2015. okt. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!