Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez már látszana valamennyire?

Ez már látszana valamennyire?

Figyelt kérdés

Fekvő szoláriumban, ami péntek környékén esett át csőcserén, szombaton befeküdtem 5 percre, szolikrémmel. Elég világos bőrű vagyok, és semmi eredménye nem volt. Nem vártam csodákat, de azt hittem, egy pici színem azért lesz. A szolis csaj mondta, hogy mivel most volt csőcsere, 5 percnél többre nem mer beengedni. A szoláriumban ez a legerősebb gép egyébként. Ezelőtt legenyhébb állóban voltam 8 percig (szintént nem látszott semmi).

Ha ma elmegyek fekvőbe 8 percre, holnap 10 percre, mind2x szolikrém nélkül, az már látszana valamennyire?

Vagy lehet, hogy túl sok is lenne? Mennyire menjek?



2015. okt. 6. 07:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, tudom hogy kéne szolikrém, de az előző tasakom elfogyott, és most nincs rá pénzem :D
2015. okt. 6. 07:25
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát a kérdés összességében, hogy szombat 5 perc, kedd 8 perc, szerda 10 perc fekvő szoláriumban (2x krém nélkül) fehér bőrömön mennyire látszana?
2015. okt. 6. 07:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy-ket alkalom nem er sokat.

Igen,ugy jó lesz,ahogy írtad! :)

Ha gondolod hagyj magadon egy gyűrűt vagy sebtapaszt valahol,hogy lasd a különbséget, hogy mennyit barnultal,jo szolizast.

2015. okt. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaa es a szolikrem velemenyem es tapasztalatom szerint semmit nem er,sőt, mintha még nehezebben fogna ugy a bőröm a szoli. Inkabb egyel sok sargarepat,annak olyan hatasa van,hogy kicsit megszinezi a bort. Szoli mellett még szebb szined lesz. De az ilyen szolikremek meg barnito kremek nagyon rosszak,de ez csak az en velemenyem
2015. okt. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi:*

:)

2015. okt. 6. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!