Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolajat ha így hasznalom...

Ricinusolajat ha így hasznalom van értelme?

Figyelt kérdés
Pénteken este traknam fel szombat reggel mosnam le.aztan szombaton (aznap) raknek fel egy ujat es vasarnap reggel le

2015. okt. 7. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek? Ettől nem fog hatszor olyan gyorsan nőni a hajad, szóval olyan mindegy. Viszont a fejbőrnek nem tesz jót, ha majdnem két napon keresztül alig tud lélegezni az olaj miatt, nekem pont ettől hullot ki, a bőrgyógyászom szerint baromság az egész ricinusos pepecselés. Miután marékszám hullott a hajam, egyet kellett értenem vele.
2015. okt. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a célod a durva hajhullás akkor van értelme. Ha csak hajápolás a cél akkor a ricinus a hatását fél órán belül kifejti, utána mosod le, és nem lesz gond. De ezt is csak heti 1szer. Ha többször használod akkor sem lesz több hatása...
2015. okt. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat akkot heti 1 max 2 ha adja az időm.de távolabbi napokon nem közvetlen utána.pl kedd szombat.
2015. okt. 8. 17:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nappal hagyom fent és egy héten egyszer (vasárnap esténként) és nagyon gyorsan nő tőle a hajam és szerintem te is így használd.Nekem nem zsírosodik tőle a hajam de ne használj ilyen sokat mert 1.hamar zsírosodik

2.nincs semmi értelme ilyen sokszor

3.nagyon ki kell mosni

4.szerintem nagyon drága

2015. okt. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1 hónapban kb mennyit nő a hajad ?:)
2015. okt. 14. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!