Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszín állna jól nekem?

Milyen hajszín állna jól nekem?

Figyelt kérdés
A természetes hajszínem hamvasszőke,nyáron világosabb,télen sötétebb.A szemem zöld,a bőröm fehér,kicsit szeplős,enyhén áttetsző és néha kipirosodik.Maradnék szőke,de árnyalatot szívesen váltanék.Gondolkoztam egy enyhén rezes,vagy karamell színen,de nem tudom hogy állna.Persze csak színezővel,ammóniamentesen.Tudom,hogy azt mondják,hogy nincs szebb a természetesnél,meg az én döntésem,de igazából olyan a munkám,amiben nem árt a frissítés.Szerintetek mi állna jól?Szögegyenes,vékonyszálú,vállig érő a hajam,az arcom kerek.(ha számít)

2015. okt. 9. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
nem a szín számít hanem a forma.
2015. okt. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vállig érő,fokozatosra van vágva,és oldalfrufrus.Stílusom inkább nőies,és sokat sminkelek.
2015. okt. 9. 12:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Van ez a divatos szín most, rose gold. [link]

[link]

Szerintem jól állna neked és iszonyat jól néz ki. Meg elég hozzá egy színezőt (Pl. Directions) keverni a hajpakolásba és kész is, nem is károsítja a hajad.

2015. okt. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez valami eszméletlenül gyönyörű!Már meg is találtam a színezőt,csak az árnyalat kérdéses.Inkább világosabbal kezdem,mondjuk Pastel Pink.Nagyon köszönöm!
2015. okt. 9. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!