Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kozmetikus intem területen...

Ha kozmetikus intem területen teljes szőrtelenítést csinál, az mennyi ideig marad sima, és teljesen csupasz? Mikor kezd el visszanőni? És mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat, 18/L

2015. okt. 10. 10:17
 1/5 A kérdező kommentje:
intim*
2015. okt. 10. 10:17
 2/5 anonim válasza:
nagyon fáj! először, olyan mind a lábgyanta, eloszor fáj, de aztan megerősödik tőle a bőröd. mindenesetre, én kihagynám a helyedben! visszanőni pedig a saját szőrnövekedésedtől függ.
2015. okt. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Iszonyat fáj, én egyszer elmentem hogy megcsináltatom de végül semmi nem lett belőle mert egy kis tépés után azt mondtam itt hagyjuk abba. Magamnak meg tudtam csinálni otthon egyszer, az kevésbé fáj úgy, de értelme nincs. Nekem sima csak 2 napig volt.
2015. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség!Háromhetente járok kozmetikushoz gyantáztatni!Két perc alatt kész!Igen,fáj,de ki lehet bírni!
2015. okt. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hm, utolsó, azt megnézném :)
2015. nov. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!